trenderuar

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Image

HAKKIMIZDA

Sermet Tekstil, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen konfeksiyon üretim şirketleri arasında yer almakta ve sektöründe lider olma amacıyla hareket etmektedir.

Firmamız, uluslararası standartlara uygun, esnek ve verimli üretim kapasitesi ile bölgenin en gelişmiş üreticilerinden biridir.

Sermet Tekstil, insan hayatını ve çevreyi kalite konseptinin ayrılmaz bir parçası olarak dikkate almaktadır.

Firmamız tüm faaliyetlerinde sürekli gelişim amacını gözetmektedir. Ürün gruplarımız, modaya ve trendlere uygun olarak standart ve özel örme kumaş kalitelerinden üretilen bay, bayan, çocuk giyim ürünlerinden oluşmaktadır.

1500mt2 alan içerisinde, 100 kişilik personeli ile, aylık 100.000 adet kapasitede konfeksiyon üretimi yapmaktayız. Sektörümüzde özellikle "yüksek kaliteli işçilik" ve "belirlenen zamanda ürün teslimi" konularında oldukça hassasız.

page-title-bg-ash.png

VİZYON

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

page-title-bg-ash.png

MİSYON

Sermet Tekstil; sektöründe daimi olarak var olma nedeni, kalite standardını aynı seviyede tutarak değil, sektöründeki kaliteyi belirleyerek ileri düzeye ulaştırmasıdır.Kaliteli hizmet veren, güvenilir ve saygın bir şirket olarak sektördeki varlığımızı sürdürmek hedeflenen misyonumuzdur.

face logo

face logo

face logo

Copyright © Sermet Tekstil. All rights reserved.

+90 536 897 38 58Erkenez Mahallesi Ali Coşkun Caddesi No:40 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş